DEVELON
Digitálna Platforma

DEVELON Digital Platform je mobilná aplikácia, ktorá ponúka all-in-one správu pre stavebné stroje DEVELON. Všetko o správe vášho stroja môžete vykonať na jednom mieste.

Digitálna platforma DEVELON vám pomôže stráviť menej času správou zariadení a zároveň zvýšiť produktivitu na staveniskách.

Táto služba je dostupná vo viacerých krajinách a rozsah služieb sa môže líšiť v závislosti od vašej krajiny alebo regiónu.

DEVELON
Digitálna
Platforma

Všetko, čo potrebujete pre váš stroj.

Všetko, čo potrebujete pre váš stroj

Skontrolujte údaje o strojoch v telefóne

Digitálna platforma DEVELON vám umožňuje jednoducho a pohodlne kontrolovať údaje o strojoch a náklady na údržbu. Okrem toho, ľahko použiteľný Dashboard poskytuje okamžitý pohľad na informácií, ktoré potrebujete. Digitálna platforma DEVELON vám ušetrí starosti s prehľadávaním denníkov, telefonovaním alebo osobným navštevovaním staveniska. Môžete tiež nastaviť efektívnejší rozvrh práce v závislosti od pokroku na stavenisku.

S digitálnou platformou DEVELON už nie je správa zariadení zložitou úlohou.

Servis prispôsobený pre vás

Digitálna platforma DEVELON ponúka prispôsobenú správu pre váš stroj.

S touto aplikáciou dostanete kontrolný zoznam s podrobnosťami o prevádzkových hodinách a oznámenie o spotrebných dieloch, ktoré sa majú vymeniť. Digitálna platforma DEVELON vám povie, čo potrebujete a čo musíte urobiť. Okrem toho, ak je vaše zariadenie v abnormálnom stave, dostanete upozornenie o poruche. Môžete priamo požiadať o servis a skontrolovať priebeh v aplikácii.

S digitálnou platformou DEVELON môžete minimalizovať dobu nečinnosti vášho zariadenia.

* Systémová podpora, ako sú servisné požiadavky, sa líši v závislosti od krajiny a môže sa meniť v závislosti od miestnych okolností.

Objednajte náhradné diely online

Digitálna platforma DEVELON vám pomôže rýchlo kúpiť originálne diely s overenou kvalitou.

V online obchode s dielmi si môžete objednať správne diely pre váš stroj. Nemusíte hľadať v knihe súčiastok a cestovať ďaleko. Okrem toho je možné na požiadanie poskytnúť službu inštalácie.

S digitálnou platformou DEVELON si teraz vychutnajte inteligentné objednávanie! Online obchod s dielmi ponúka exkluzívne výhody pre zákazníkov DEVELON Digital Platform.

* Online obchod s náhradnými dielmi, inštalačné služby, propagačné akcie, atď. sa môžu v jednotlivých krajinách líšiť a môžu sa meniť v závislosti od miestnych okolností.

Video Návod

Prehľad Digitálnej Platformy DEVELON

INFORMÁCIE O STROJI

Zvažujete nákup vybavenia? Prezrite si brožúry, o ktoré máte záujem, porovnajte špecifikácie zariadenia a vyžiadajte si cenovú ponuku od miestneho predajcu.

MÔJ STROJ

Všetky údaje o stroji a náklady na údržbu môžete skontrolovať ľahko a pohodlne prostredníctvom jednoducho použiteľného ovládacieho panela.

SERVIS PRISPÔSOBENÝ PRE VÁS

Dostávajte push notifikácie, keď si zariadenie vyžaduje pozornosť, a efektívne spravujte svoj stroj pomocou kontrolného zoznamu podľa životného cyklu produktu. Môžete priamo požiadať o servis a skontrolovať priebeh.

ONLINE OBCHOD S NÁHRADNÝMI DIELMI

Pomôže vám rýchlo kúpiť osvedčené originálne diely. Môžete si rýchlo a jednoducho objednať diely, ktoré potrebujete, hľadaním správnych dielov pre vaše zariadenie.

SOCIÁLNE MÉDIÁ

Začnite už dnes!

Táto služba je dostupná vo viacerých krajinách a rozsah služieb sa môže líšiť v závislosti od vašej krajiny alebo regiónu.