Záruka

Reputácia spoločnosti Develon nespočíva len v kvalite jej produktov, ale aj v hodnote záruky. Develon ponúka prostredníctvom svojich autorizovaných predajcov jednu z najsilnejších záruk v odvetví, ktorá zákazníkom poskytuje nielen pokoj, ale aj pridanú hodnotu produktu.

Štandardná Záruka

Na nové produkty sa vzťahuje záruka prostredníctvom siete predajcov Develonu.

Pre ďalšie podrobnosti a cenové ponuky nás kontaktujte.

3 ROKY | 5,000 Hodín - Štandardná Záruka na Sériu DL-7

Spoločnosť Develon je presvedčená, že jej nový kolesový nakladač série DL-7 zvládne aj tie najťažšie úlohy, poskytne efektivitu a odolnosť, ktorú zákazníci požadujú, a preto predĺžila štandardnú záruku na tieto modely na 36 mesiacov alebo 5 000 hodín (podľa toho, čo nastane skôr). 

Rozšírená Záruka

Develon ponúka prostredníctvom svojich autorizovaných predajcov rôzne programy predĺženej záruky, ktoré chránia vašu investíciu a pridávajú hodnotu vášmu stroju. Predĺžená záruka Develon vám umožňuje pokryť váš stroj celkovo až na 5 rokov alebo 10 000 prevádzkových hodín s možnosťou výberu krytia celého stroja alebo iba hlavných komponentov. Neexistujú žiadne odpočítateľné položky a sú prenosné pri ďalšom predaji stroja!

Registrácia do programu predĺženej záruky vám tiež zaručuje používanie originálnych dielov a servis tých najlepších technikov vyškolených a certifikovaných spoločnosťou Develon.

Pre ďalšie podrobnosti a cenové ponuky kontaktujte nášho miestneho predajcu.

Pre ďalšie podrobnosti a cenové ponuky nás kontaktujte.