Inovácie

Posuňte svoju produktivitu na vyššiu úroveň! Cieľom spoločnosti Develon je inovovať priemysel stavebných strojov pomocou najmodernejších digitálnych technológií a prístupov. Digitálna transformácia podnikania je kľúčom!

Concept-X

Cieľom spoločnosti Develon je inovovať priemysel stavebných strojov a vytvárať udržateľnú hodnotu pre zákazníkov prostredníctvom digitálnej transformácie podnikania, a nie iba zavádzaním digitálnych technológií. Concept-X bude úspešne riadiť vaše podnikanie prostredníctvom zvýšenej produktivity, zníženia nákladov a rizík na stavenisku.

Zistiť viac o Concept-X

DEVELON Digitálna Platforma

DEVELON Digital Platform je mobilná aplikácia, ktorá ponúka all-in-one správu pre stroje DEVELON. Všetko o správe vášho stroja môžete spraviť na jednom mieste.

Zistiť viac o Digitálnej Platforme Develon

Správa Vozového Parku

Technológie DEVELON maximalizujú efektivitu vašich zariadení a pracovísk, vďaka čomu sú hospodárnejšie a pohodlnejšie. Riadenie Vozového Parku DEVELON poskytuje správne informácie, spája vaše prevádzky a stáva sa poradcom pre vaše potreby. Prepojte svoje úspešné podnikanie s Riadením Vozového Parku DEVELON.

Zistiť viac o Správe Vozového Parku Develon